Svante Båth

Här sammanställer vi systemförslag av Svante Båth som har publicerats i media. Du kan hitta fler experttippare i våra topplistor och bland inlagda V75-system. Det här är inte en officiell sida för Svante Båth.



Statistik över Svante Båths V75-system

Svante Båth
V75 snitt: 3.50 rätt
Satta spikar: 25%

Systemsnitt: 528 rader (10st)

V75

Svante Båth “Fem tippar V75”
V75 Hagmyren, 2016-09-10
Totalt: 240 rader (120 kr)


2
Per Lennartsson

Kusk: Per Lennartsson
Tränare: Henrik Svensson

2 Serious Try

V75-procent: 31%
Travet poäng: 37
Serious Try (31%)
1
Oskar J Andersson

Kusk: Oskar J Andersson
Tränare: Jörgen Westholm

1 Duffman

V75-procent: 5%
Travet poäng: 6
Duffman (5%)
7
Erik Adielsson

Kusk: Erik Adielsson
Tränare: Svante Båth

7 Sugarmakesmecrazy (US)

V75-procent: 22%
Travet poäng: 18
Sugarmakesmecrazy (US) (22%)
V75-1

2
Ulf Ohlsson

Kusk: Ulf Ohlsson
Tränare: Ulf Stenströmer

2 Casmira

V75-procent: 35%
Travet poäng: 28


VINNARE
Casmira (35%)
1
Peter Untersteiner

Kusk: Peter Untersteiner
Tränare: Peter Untersteiner

1 Tahays Blue Amber

V75-procent: 20%
Travet poäng: 38
Tahays Blue Amber (20%)
V75-2

4
Ulf Eriksson

Kusk: Ulf Eriksson
Tränare: Timo Nurmos

4 Coldtown

V75-procent: 15%
Travet poäng: 15
Coldtown (15%)
2
Peter Untersteiner

Kusk: Peter Untersteiner
Tränare: Fredrik Solberg

2 B.B.S.Sugarlight*

V75-procent: 59%
Travet poäng: 62


VINNARE
B.B.S.Sugarlight* (59%)
6
Erik Adielsson

Kusk: Erik Adielsson
Tränare: Svante Båth

6 Quid Pro Quo

V75-procent: 6%
Travet poäng: 4
Quid Pro Quo (6%)
1
Per Lennartsson

Kusk: Per Lennartsson
Tränare: Per Lennartsson

1 Alvena Pele

V75-procent: 1%
Travet poäng: 1
Alvena Pele (1%)
3
Ulf Ohlsson

Kusk: Ulf Ohlsson
Tränare: Reijo Liljendahl

3 Knows Nothing* (US)

V75-procent: 9%
Travet poäng: 12
Knows Nothing* (US) (9%)
V75-3

6
Ulf Ohlsson

Kusk: Ulf Ohlsson
Tränare: Öystein Tjomsland

6 Ossmann* (NO)

V75-procent: 38%
Travet poäng: 37
Ossmann* (NO) (38%)
V75-4

3
Mattias Djuse

Kusk: Mattias Djuse
Tränare: Mattias Djuse

3 Etosha Boko

V75-procent: 15%
Travet poäng: 18
Etosha Boko (15%)
11
Ulf Ohlsson

Kusk: Ulf Ohlsson
Tränare: Stefan Melander

11 Oceanic Clearence

V75-procent: 6%
Travet poäng: 7
Oceanic Clearence (6%)
V75-5

1
Peter Untersteiner

Kusk: Peter Untersteiner
Tränare: Peter Untersteiner

1 Jetset

V75-procent: 16%
Travet poäng: 16
Jetset (16%)
6
Erik Adielsson

Kusk: Erik Adielsson
Tränare: Stig H Johansson

6 Seedorf O.M.F.* (IT)

V75-procent: 67%
Travet poäng: 76


VINNARE
Seedorf O.M.F.* (IT) (67%)
10
Ulf Ohlsson

Kusk: Ulf Ohlsson
Tränare: Stefan Melander

10 Coco de Vie (US)

V75-procent: 4%
Travet poäng: 2
Coco de Vie (US) (4%)
11
Svante Ericsson

Kusk: Svante Ericsson
Tränare: Svante Ericsson

11 Al's Winnermede

V75-procent: 5%
Travet poäng: 6
Al's Winnermede (5%)
V75-6

5
Erik Adielsson

Kusk: Erik Adielsson
Tränare: Timo Nurmos

5 Erik Sting

V75-procent: 4%
Travet poäng: 20


STRUKEN
Erik Sting (4%)
V75-7


Antal rätt: 3

Resultatlista


Alla system från Svante Båth

Fem tippar V75V75 Solvalla2016-09-25240 rader3 rätt
Fem tippar V75V75 Hagmyren2016-09-10240 rader3 rätt
V75 Cup i GuidenV75 Mantorp2015-12-19720 rader4 rätt
V75 Cup i GuidenV75 Åby2015-12-12720 rader2 rätt
V75 Cup i GuidenV75 Bjerke2015-11-21720 rader3 rätt
V75 Cup i GuidenV75 Solvalla2015-11-14720 rader4 rätt
V75 Cup i GuidenV75 Eskilstuna2015-11-08720 rader5 rätt
V75 Cup i GuidenV75 Eskilstuna2015-11-07720 rader4 rätt
Fem tippar V75V75 Solvalla2015-09-27240 rader4 rätt
Fem tippar V75V75 Jägersro2015-09-06240 rader3 rätt


Kommentarer (1)

Vad tycker du om systemförslagen och tipsen från Svante Båth?


Namn:

Kommentar:

Två + två =

Kommentarer på Travet.se får inte kränka andra personer. Vi förbehåller oss rätten att inte publicera dina kommentarer. Tänk på att hålla en god ton. Alla IP-adresser loggas. Skriver du en länk krävs det att en moderator godkänner din kommentar innan den publiceras.