Micke Nybrink

Här sammanställer vi systemförslag av Micke Nybrink som har publicerats i media. Du kan hitta fler experttippare i våra topplistor och bland inlagda V75-system. Det här är inte en officiell sida för Micke Nybrink.



Statistik över Micke Nybrinks V75-system

Micke Nybrink
V75 snitt: 4.07 rätt
Satta spikar: 35%

Systemsnitt: 1359 rader (58st)

V75

Micke Nybrink “Chanssystem”
V75 Dannero, 2015-08-08
Totalt: 720 rader (360 kr)


4
Robert Bergh

Kusk: Robert Bergh
Tränare: Robert Bergh

4 Montdore

V75-procent: 48%
Travet poäng: 42
Montdore (48%)
10
Ulf Ohlsson

Kusk: Ulf Ohlsson
Tränare: Reijo Liljendahl

10 Aristocat Boko

V75-procent: 9%
Travet poäng: 9
Aristocat Boko (9%)
7
Stefan Söderkvist

Kusk: Stefan Söderkvist
Tränare: Markus Pihlström

7 O.P.'s Flirt

V75-procent: 13%
Travet poäng: 18
O.P.'s Flirt (13%)
V75-1

2
Öystein Tjomsland

Kusk: Öystein Tjomsland
Tränare: Öystein Tjomsland

2 Tangen Piril* (NO)

V75-procent: 38%
Travet poäng: 49
Tangen Piril* (NO) (38%)
1
Geir Flåten

Kusk: Geir Flåten
Tränare: Geir Flåten

1 Galileo* (NO)

V75-procent: 31%
Travet poäng: 32


VINNARE
Galileo* (NO) (31%)
V75-2

6
Daniel Redén

Kusk: Daniel Redén
Tränare: Daniel Redén

6 Luckycharm Hanover (US)

V75-procent: 9%
Travet poäng: 16
Luckycharm Hanover (US) (9%)
7
Sören Eriksson

Kusk: Sören Eriksson
Tränare: Krister Jakobsson

7 Narold Vox

V75-procent: 5%
Travet poäng: 4
Narold Vox (5%)
V75-3

1
Mattias Djuse

Kusk: Mattias Djuse
Tränare: Mattias Djuse

1 Antti Sisu

V75-procent: 22%
Travet poäng: 14


VINNARE
Antti Sisu (22%)
V75-4

12
Tor Wollebaek

Kusk: Tor Wollebaek
Tränare: Jan-Olov Persson

12 Cali Maks

V75-procent: 15%
Travet poäng: 14
Cali Maks (15%)
14
Ulf Eriksson

Kusk: Ulf Eriksson
Tränare: Staffan Falk

14 Titan Tabac

V75-procent: 27%
Travet poäng: 32


VINNARE
Titan Tabac (27%)
15
Micael Melander

Kusk: Micael Melander
Tränare: Micael Melander

15 Mel Odin

V75-procent: 13%
Travet poäng: 9
Mel Odin (13%)
10
Björn Karlsson

Kusk: Björn Karlsson
Tränare: Björn Karlsson

10 Tangen Haap (NO)

V75-procent: 19%
Travet poäng: 20
Tangen Haap (NO) (19%)
7
Sören Eriksson

Kusk: Sören Eriksson
Tränare: Gunnar Lassis

7 Rexjerven Gel

V75-procent: 4%
Travet poäng: 2
Rexjerven Gel (4%)
V75-5

1
John Östman

Kusk: John Östman
Tränare: Gabriella Laestander

1 Claudius F.

V75-procent: 6%
Travet poäng: 11
Claudius F. (6%)
2
Robert Bergh

Kusk: Robert Bergh
Tränare: Robert Bergh

2 Part Nan Angelen

V75-procent: 35%
Travet poäng: 35
Part Nan Angelen (35%)
3
Jorma Kontio

Kusk: Jorma Kontio
Tränare: Mathias Andersson

3 Lucky Luke Zenz

V75-procent: 13%
Travet poäng: 12
Lucky Luke Zenz (13%)
4
Stefan Söderkvist

Kusk: Stefan Söderkvist
Tränare: Markus Pihlström

4 Magic Number

V75-procent: 4%
Travet poäng: 7
Magic Number (4%)
5
Mattias Djuse

Kusk: Mattias Djuse
Tränare: Mattias Djuse

5 Caddie Hit

V75-procent: 16%
Travet poäng: 15
Caddie Hit (16%)
6
Ulf Ohlsson

Kusk: Ulf Ohlsson
Tränare: Reijo Liljendahl

6 Danne Edel

V75-procent: 13%
Travet poäng: 8


VINNARE
Danne Edel (13%)
7
Roger Nilsson

Kusk: Roger Nilsson
Tränare: Roger Nilsson

7 Dialog In

V75-procent: 2%
Travet poäng: 1
Dialog In (2%)
8
Jimmi Ehlers

Kusk: Jimmi Ehlers
Tränare: Jimmi Ehlers

8 Cab Hornline

V75-procent: 3%
Travet poäng: 4
Cab Hornline (3%)
9
Petter Lundberg

Kusk: Petter Lundberg
Tränare: Petter Lundberg

9 Malgomaj B.

V75-procent: 1%
Travet poäng: 0
Malgomaj B. (1%)
10
Jan Norberg

Kusk: Jan Norberg
Tränare: May-Christin Åkerlund

10 Kalanchoe P.R.

V75-procent: 3%
Travet poäng: 4
Kalanchoe P.R. (3%)
11
Jens Eriksson

Kusk: Jens Eriksson
Tränare: Jens Eriksson

11 Princess Sally

V75-procent: 1%
Travet poäng: 0
Princess Sally (1%)
12
Hanna Olofsson

Kusk: Hanna Olofsson
Tränare: Hanna Olofsson

12 Quattro Lane

V75-procent: 4%
Travet poäng: 2
Quattro Lane (4%)
V75-6

1
Ulf Ohlsson

Kusk: Ulf Ohlsson
Tränare: Reijo Liljendahl

1 Nadal Broline

V75-procent: 67%
Travet poäng: 72


VINNARE
Nadal Broline (67%)
V75-7


Antal rätt: 5

Resultatlista


Alla system från Micke Nybrink

Micke Nybrinks V75-systemV75 Örebro2025-04-261920 rader5 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Klosterskogen2025-04-193240 rader1 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Gävle2025-04-171620 rader2 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Jägersro2025-04-121296 rader2 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Bollnäs2025-04-051296 rader6 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Solvalla2025-03-291200 rader6 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Åby2025-03-222880 rader3 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Bjerke2025-03-1515 rader3 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Axevalla2025-03-082520 rader3 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Halmstad2025-03-012592 rader3 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Bergsåker2025-02-222880 rader-
Micke Nybrinks V75-systemV75 Åby2025-02-152268 rader3 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Solvalla2025-02-082352 rader3 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Kalmar2025-02-012160 rader3 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Romme2025-01-252520 rader5 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Jägersro2025-01-181152 rader4 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Bergsåker2025-01-112520 rader5 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Färjestad2025-01-041372 rader3 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Halmstad2024-12-281372 rader4 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Umåker2024-12-251728 rader4 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Åby2024-12-141920 rader4 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Östersund2024-12-073024 rader3 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Solvalla2024-11-301400 rader5 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Eskilstuna2024-11-162100 rader5 rätt
V75-systemV75 Solvalla2017-08-161440 rader6 rätt
Micke Nybrinks V75-förslagV75 Romme2016-10-22840 rader4 rätt
Nybrinks V75-förslagV75 Åby2016-10-151260 rader4 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Skellefteå2016-10-081568 rader4 rätt
Nybrinks V75-förslagV75 Färjestad2016-10-011152 rader6 rätt
Nybrinks V75-förslagV75 Solvalla2016-09-241200 rader5 rätt
Nybrinks V75-förslagV75 Solänget2016-09-17648 rader5 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Jägersro2016-09-031584 rader3 rätt
Nybrinks V75-förslagV75 Åby2016-08-13560 rader4 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Östersund2016-06-111200 rader5 rätt
Nybrinks V75-förslagV75 Solvalla2016-05-291200 rader6 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Åby2016-05-141440 rader5 rätt
Nybrinks V75-förslagV75 Åby2016-04-30972 rader4 rätt
Nybrinks V75-förslagV75 Umåker2016-04-23648 rader5 rätt
Nybrinks V75-förslagV75 Jägersro2016-04-16720 rader5 rätt
Nybrinks V75-förslagV75 Axevalla2016-04-091512 rader3 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Solvalla2016-04-02768 rader4 rätt
Micke Nybrinks V75-systemV75 Solvalla2015-12-261920 rader5 rätt
Nybrinks V75-förslagV75 Mantorp2015-12-19810 rader4 rätt
Nybrinks V75-förslagV75 Åby2015-12-12720 rader2 rätt
VM i V75-systemV75 Bjerke2015-11-21192 rader4 rätt
VM i V75-systemV75 Solvalla2015-11-14192 rader5 rätt
Mickes V75-förslagV75 Eskilstuna2015-11-07192 rader5 rätt
VM i V75-systemV75 Bergsåker2015-10-31192 rader4 rätt
ChanssystemV75 Åby2015-10-10288 rader3 rätt
ChanssystemV75 Skellefteå2015-10-03384 rader5 rätt
ChanssystemV75 Solvalla2015-09-271125 rader5 rätt
ChanssystemV75 Solvalla2015-09-261200 rader4 rätt
ChanssystemV75 Färjestad2015-09-191008 rader5 rätt
ChanssystemV75 Jägersro2015-09-06735 rader4 rätt
ChanssystemV75 Jägersro2015-09-05720 rader6 rätt
ChanssystemV75 Bergsåker2015-08-291250 rader3 rätt
ChanssystemV75 Dannero2015-08-08720 rader5 rätt
ChanssystemV75 Rättvik2015-08-011134 rader4 rätt


Kommentarer (2)

Vad tycker du om systemförslagen och tipsen från Micke Nybrink?

Jan-Erik Pettersson

Jan-Erik Pettersson
(Ej inloggad) Anmäl inlägg!
10 år sedan

Grattis Micke! Snygg spik.


Namn:

Kommentar:

Två + två =

Kommentarer på Travet.se får inte kränka andra personer. Vi förbehåller oss rätten att inte publicera dina kommentarer. Tänk på att hålla en god ton. Alla IP-adresser loggas. Skriver du en länk krävs det att en moderator godkänner din kommentar innan den publiceras.