Jan-Olov Persson
Här sammanställer vi systemförslag av Jan-Olov Persson som har publicerats i media. Du kan hitta fler experttippare i våra topplistor och bland inlagda V75-system. Det här är inte en officiell sida för Jan-Olov Persson.
Statistik över Jan-Olov Perssons V75-system
Satta spikar: 0%
Systemsnitt: 240 rader (1st)
Senaste systemet från Jan-Olov Persson
Jan-Olov Persson “Fem tippar V75”
V75 Dannero, 2016-08-07
Totalt: 240 rader (120 kr)

Kusk: Henrik Svensson
Tränare: Henrik Svensson
3 Serious Try
V75-procent: 21%
Travet poäng: 28

Kusk: Örjan Kihlström
Tränare: Svante Båth
11 Sugarmakesmecrazy (US)
V75-procent: 1%
Travet poäng: 12
STRUKEN

Kusk: John Östman
Tränare: Gabriella Laestander
7 Claudius F.
V75-procent: 6%
Travet poäng: 5

Kusk: Petter Lundberg
Tränare: Petter Lundberg
1 Global Science
V75-procent: 16%
Travet poäng: 22

Kusk: Ove A Lindqvist
Tränare: Malin Löfgren
6 Boreas Petes
V75-procent: 0%
Travet poäng: 12
STRUKEN

Kusk: Jan-Olov Persson
Tränare: Jan-Olov Persson
2 Tand Kraft
V75-procent: 71%
Travet poäng: 93

Kusk: Örjan Kihlström
Tränare: Svante Båth
3 Västerbo Fantast
V75-procent: 50%
Travet poäng: 49

Kusk: Ulf Ohlsson
Tränare: Daniel Redén
6 Windy Ways (US)
V75-procent: 30%
Travet poäng: 34

Kusk: Björn Karlsson
Tränare: Björn Karlsson
14 Tangen Haap (NO)
V75-procent: 30%
Travet poäng: 55

Kusk: Daniel Redén
Tränare: Daniel Redén
12 Stand Bayou (US)
V75-procent: 13%
Travet poäng: 18

Kusk: Ulf Ohlsson
Tränare: Markus Pihlström
4 Global Rebel
V75-procent: 23%
Travet poäng: 21
VINNARE

Kusk: Per Linderoth
Tränare: Per Linderoth
2 Dragon Powerfly
V75-procent: 8%
Travet poäng: 7

Kusk: Örjan Kihlström
Tränare: Pasi Tikkala
1 Mountain Cleaver* (FI)
V75-procent: 18%
Travet poäng: 21

Kusk: Krister Söderholm
Tränare: Kjell Bergström
12 Kung Töll
V75-procent: 10%
Travet poäng: 24

Kusk: John Östman
Tränare: Gabriella Laestander
13 Premier Kronos (IT)
V75-procent: 26%
Travet poäng: 21

Kusk: Per Linderoth
Tränare: Emmy Hansson
14 Google Håleryd
V75-procent: 5%
Travet poäng: 7

Kusk: Hans-Owe Sundberg
Tränare: Håkan Wallberg
1 The Last Crown
V75-procent: 4%
Travet poäng: 4
VINNARE

Kusk: Jan Norberg
Tränare: Kenneth Thelin
2 Xpecttheunexpected
V75-procent: 1%
Travet poäng: 6
Alla system från Jan-Olov Persson
| Fem tippar V75 | V75 Dannero | 2016-08-07 | 240 rader | 2 rätt |








Twitter
Facebook